Feb 24th آتلیه های معروف شیراز ( فارس )

سایت عکسباران http://aksbaran.info محلی مناسب برای ارائه نمونه کار برای عکاسان و آتلیه داران استان فارس و همچنین محلی مناسب برای جستجوی آتلیه های خوب نزدیک محل زندگی اشخاص

Apr 7th تخفیف استثنایی ویژه بهار 97

تخفیف استثنایی ویژه بهار  97تا 31 فروردین 96 فرصت دارید تا از تخفیف ویژه چاپ عکس 10*15 استفاده نماییدو عکسهای خود را که  در گوشی همراه همیشه در خطر پاک شدن است را با قیمتی ارزان به راحتی چاپ نماییدهر ... بیشتر »

Mar 9th مزایا :شماره ا

با سفارش یکی از سایز های عکاسی با قیمت فوق العاده ارزان  ، علاوه بر ارزانی ، شما در یک بخت آزمایی شرکت و نتیجه آن میتواند تا چند برابر مبلغ پرداختی شما باشدبرای هر خرید یک شانس وجود دارد که  به ... بیشتر »

Aug 12th طرح سپاس

                                                طرح سپاس                                                       به منظور سپاسگذاری و تقدیر از شما ملت فهیم استان فارس و مشتریان گرانقدر عکسباران ... بیشتر »

Aug 11th قابل توجه همکاران عکاس در استان فارس

در پی آغاز طرح سپاس عکسباران فارس**** ضمن فشردن دست همکاران عزیز جهت بهبود روابط همکاری در تبادل اطلاعات وهمچنین ایجاد بستری مناسب جهت ارائه خدمات به همکاران محترم ، همکاران محترم میتوانند با ... بیشتر »

Aug 10th توجه بیشتر

از طرح سپاس عکسباران فارس به راحتی گذر نکنیدبا سفارش یکی از سایز های عکاسی با قیمت فوق العاده ارزان  ، علاوه بر ارزانی ، شما در یک بخت آزمایی شرکت و نتیجه آن میتواند تا چند برابر مبلغ پرداختی ... بیشتر »

Jul 11th استخدام حداقل دو نفر آقا و خانوم فیلمبردار حرفه ای از شهر شیراز و مرودشت

جهت اطلاع کامل از نحوه استخدام با تلفن 09177014600 تماس بگیرید یا از طریق ارسال تیکت (پیام) با ما تماس بگیرید